Kore Kozmetik ve Cilt Bakımı Alışverişi Nasıl Yapılır? (uygun ve güvenli)

Evet bundan bir kaç yıl öncesine kadar bu yazıyı yazıyor olsak belkide yurtdışından alışveriş yapabileceğimiz bazı yabancı sitelerden yada Kore kozmetiği satan instagram hesaplarından bahsedebilirdik. Ama durum epey değişti.

Türkiye’de henüz son yıllarda ön plana çıkmaya başlayan Kore kozmetik ve cilt bakımı ürünleri satın alabileceğimiz siteler, popüler markaların yanı sıra daha adını bile duymadığımız markalar, kendini kanıtlamış ürünlerin yanı sıra etkili olduğu söylenerek dayatılan ürünler görmeye başlıyoruz. Bu bizi en iyisini araştırmak, cildimize doğru ürünü seçmek yada dayatılanı almak arasında seçim yapmaya itiyor.

Türkiye'de Kore Kozmetik Alışverişi  Nasıl Yapılır?

Kore Kozmetiğinin popüleritesinden yararlanarak Türkiye’de “Made in Korea” etiketi ile satılan ürünlerde var (ki Kore’de adı sanı duyulmamıştır. Kore üretimi olması bile şüpheli), diğer tarafta Kore’nin en çok satanları, en etkili ürünleri ve en popüler markaları da var. Bunlar göz ardı edilemez çünkü bilirsiniz, Kore’de cilde gerçekten etkisi olmayan bir ürün yada marka popüler olmaz.

Böylece bir tercih yapmalıyız. Kore kozmetik alışverişi yapacağımız siteleri, ürünleri neye göre seçmeliyiz. Burada biraz hizmet ve tecrübe işin içine girmeli. Çünkü aslında Türkiye’de yeni gelişen bir sektör ve sadece ürün satmak yeterli değil. Cildi için doğru ürünü bulmasına yardımcı olacak, güvenilir ve etkili ürün kadrosu bulunan bir site olmalı.

Aslında müşteri olarak rahat ettiğimiz bir düzende ilerlemeyi sevdiğimiz için bizi rahat hissettirecek bir tercih yapmalıyız.

Bu blog yazısında hem sektördeki uzun yıllar süren deneyimi, hem uzman kadrosu, hemde müşteri odaklı çalışmaları ile ön plana çıkan Kore’den Kozmetik’i inceleyeceğiz. Kore’den Kozmetik’den alışveriş yapmanın incelikleri, Nasıl uygun fiyatlı alışveriş yapabiliriz? Cildimize uygun ürünü nasıl seçebiliriz? gibi sorularla Kore’den Kozmetik’i detaylıca tanıyacağız.

Kore Kozmetik ve cilt bakım ürünleri alışveriş sitesi

Öncelikle Kore’den Kozmetik Türkiye’de Kore Kozmetik ve Cilt Bakım ürünleri için kurulan ilk alışveriş sitesi. Mottoları sadece ürün satmak değil bu ürünleri ve Kore kozmetik markalarını tanıtmak.

1-) İhtiyaçları karşılayacak etkili ürün yelpazesi!

Türkiye’ye tüm Kore markalarını getirmek mümkün değil. Çünkü bir çok ürünün sıkı prosedürlerden dolayı Türkiye’ye kaydı yapılması neredeyse imkansız. Öncelikli olarak etkili ve popüler ürünlerden oluşan bir ürün yelpazeleri var. Bir markanın tüm ürünleri olmasa da birçok markanın #Bestseller olmuş ürünleri bulunuyor. Cilt bakımı konusunda her kategoride, tüm cilt problemlerinin çözümü olabilecek kadar ürün çeşitliliği var. Aslında bu hem karar vermeyi kolaylaştırıyor, hem de ürünleri genel olarak etkili olduğu için bize ürün seçiminde daha isabetli kararlar vermemizi sağlıyor.

En İyi Kore Cilt Bakım Ürünleri

2-) Ürünlerin Orjinal Olması ♥

Ürünlerin tamamı yetkili distribütörlerinden yada direk markadan alınarak satışı yapılıyor. Yani aldığımız ürün ülkemize girerken gerekli prosedürler yerine getiriliyor, vergileri ödeniyor. Bu konuda hep bir şüphe içinde olduğumuz için güvenilir bir satıcı bulmak resmen nimet!

3-) K-Bakım Hattı!

Bu Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilen kişiselleştirilmiş cilt bakım danışmanlığı alabileceğimiz harika bir hizmet. Ve tamamen ücretsiz. İhtiyacımız olan şey tam da bu değil mi? Başta da bahsettiğimiz gibi, markalar, ürünler henüz bizim için çok yeni olduğundan ve cilt bakım alışkanlığımızı henüz yeni yeni ediniyor olmamızdan kaynaklanan bir kararsızlığımız var.

K-Bakım hattı da cilt bakım alışverişi yapmak isteyen ama cildine, cilt problemine uygun ürün seçiminde zorlananların K-Bakım Hattı formunu doldurarak ciltlerine uygun ürün, rutin danışabilecekleri bir servis. Bu hem gereksiz ve bilinçsiz ürün kullanımının önüne geçiyor, hemde cildimiz için isabetli kararlar vermemizi sağlıyor.

4-) Avantajlı Paketler & K-VIP Uygulaması!

Hepimiz alacağımız ürünlerin önce cildimize sonra cebimize uygunluğunu sorguluyoruz. Ürünlerin tamamı Kore’den ithal edildiği için, gümrük, depo masrafları, vergileri, nakliye masrafları derken fiyatlar bir hayli artıyor. Kore’den Kozmetik bu soruna çok güzel çözümler sunmuş. İlk olarak çok satılan ürünlerden, cilt sorunlarına göre oluşturulan rutinlerden Avantajlı Paketler hazırlamışlar. Mesela cildinizde akne/sivilce sorunu varsa ihtiyacınız olan temizleme köpüğü ve nemlendirici set haline getirilmiş ve set şeklinde çok daha uygun fiyata sahip olabiliyorsunuz.

Bir başka güzellik de K-VIP uygulaması. K-VIP, Kore’den Kozmetik’e üye olan herkesin sahip olduğu bir üyelik paneli. Alışveriş yaptıkça puan kazanmamızı ve bu puanları biriktirip sonraki siparişlerimizde harcamamızı sağlıyor.

Şöyle düşünelim; almak istediğimiz temizleme köpüğü ve nemlendirici var. Bunların set halinde olanını daha uygun fiyata satın alıyoruz. 150 TL üzeri olunca ücretsiz kargodan da yararlanıyoruz, bunun üzerine K-VIP puanı kazanıyoruz. Aslında bu yaptığımız alışveriş çok çok daha uygun fiyata geliyor. Alışveriş yapmanın yanı sıra ürünlere deneyimlerinizi yorum bırakarak, üye olarak, arkadaşlarınıza önererek de puan kazanabiliyorsunuz.

Düzenli olarak bakım yapmayı ve cildinizi beslemeyi seviyorsanız eminim K-VIP’de çok çok fazla puan biriktirebilir, ücretsiz ürünler bile alabilirsiniz.

5-) Ulaşımı Kolay Olması!

Hem ürünlerin bize ulaşımı hemde bizim markaya ulaşmamız oldukça kolay ^-^ Siparişler 24 saat içerisinde kargoya veriliyor. 1-3 iş günü içerisinde ulaşıyor. Zaten bu süreçte mailden, SMS olarak sürekli bilgilendiriliyoruz.

Kore'den Kozmetik İletişim

Markaya ulaşmaksa hem sosyal medya üzerinden, hem Whatsapp hattından, hem mail üzerinden çok kolay. Hızlıca geri dönüş sağlanıyor ve bu durum online alışverişler için çok önemli. Alışveriş yaptığımız markaya ulaşamamak, geç geri dönüş olması çok sinir bozucu durumlar 🙁

Eğer bu blog yazısını okuyup da Kore’den Kozmetik‘den alışveriş yapmayı düşünürseniz (ki bu deneyimi mutlaka yaşayın) sizin için özel de bir indirim kodu hazırlamışlar ♥

“cildimebirguzellik” indirim kodu ile alışverişlerinizde ekstra %5 indirim alabilirsiniz!

Peki Sen K-Beauty ile Cildine Bi’ Güzellik Yapmaya Hazır Mısın?

Bir Cevap Yazın